Корзина
63 отзыва
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666925656
+380666925656
+380688883187
Металлоизделия и стройматериалы для дома и бизнеса

Український утеплювач з кам'яної вати: якість європейська — ціна вдвічі нижча.

Український утеплювач з кам'яної вати: якість європейська — ціна вдвічі нижча.

Якість і ціна здавалося дві взаємопов'язані речі. Але насправді не завжди це так. Український будівельний ринок з легкістю доводить зворотне. Трапляється що продукція, яка не відповідає жодним прийнятим показниками якості, може коштувати як товар преміум-або навіть еліт-класу.

Кризові року розкрили на будівельному ринку України дуже серйозні проблеми, як з якість будівельної продукції, так і з формуванням вартості на неї. У гонитві за платоспроможним покупцем, деякі компаній йшли на відвертий демпінг для того, щоб утримати хоч як-небудь свої ринкові позиції. Досить часто демпінг для виробників ставав можливим тільки за рахунок зміни технології виробництва і зниження якості продукції.

Відсутність достовірної інформації і досвіду споживання на будівельному ринку серед приватного споживача дозволила вийти на ринок несумлінним продавцям, які низькоякісний пакувальний пінополістирол видавали за будівельну теплоізоляцію. Подібні історії на будівельному ринку не поодинокі, саме тому у Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та громадської організації «Союз споживачів України» виникла ідея створення Всеукраїнської програми «Висока якість — чесна ціна». Мета програми проводити незалежні дослідження будівельних матеріалів і виробів з метою своєчасного інформування споживача про якість будівельної продукції.

У 2011 році засновники Програми звернулися до 7 представникам ринку, які займалися виробництвом або імпортом мінеральної вати, з проханням надати для випробувань зразки продукції. Не всі компанії виявили зацікавленість у проведенні незалежних випробувань. В результаті для дослідження було надано 5 зразків продукції з порядковими номерами. Фактично до розгляду були взяті тільки зразки мінераловатного утеплювача від 4 виробників, тому що зразки однієї з компаній-імпортерів фактично за показниками щільності не відповідали заявленій марці по ГОСТу.

Фахівцями бралися до уваги такі показники:

 

щільність кг / м. куб. ;

теплопровідність;

міцність на стиск при лінійній деформації;

водопоглинання при частковому зануренні;

вміст органічних речовин;

середня ринкова ціна в гривнях.

За результатами випробувань експертна рада зійшовся на думці, що однозначно переможцями з високими якісними показниками і оптимальною ціною стають зразки № 1 і № 2. Під одним з цих номерів проходили випробування зразки продукції торгової марки «Термолайф».

Результати досліджень і висновок експертної ради надалі планується надати для ознайомлення головам обласних і міських рад, а також фахівцям профільних комітетів.

Другие статьи